Artglassi ja tavalise klaasi võrdlus

Artglass vähendatud peegeldusega klaas

Artglassi peamiseks eeliseks tavalise klaasi ees on peegelduste vähesus, väga selge läbipaistvus ja tõetruud värvid. Selge ja moonutuste vaba läbipaistvuse tagab raua ja teiste toonivate lisandite puudumine klaasi koostises. Antud klaasi toodetakse spetsiaalselt piltide raamimiseks ja lisaks omab UV-kaitset, mis tagab kunstiteoste parema säilimise.

Kirgas klaas

Piltide raamimisel kasutame 2 mm paksust vähendatud rauasisaldusega klaasi, mis tagab selge läbipaistvuse. Kuna antud klaasi puhul tekivad peegeldused siis sobib see kasutamiseks kohtades, kus otsest valgust peale ei paista.

Matt klaas

Kasutatav klaas on 2 mm paksune spetsiaalselt piltide raamimiseks mõeldud materjal, mis ühelt poolt on kirgas ja teiselt poolt matt. Väljapoole jääv matistatud pind vähendab otsesest valgusest tekkivaid peegeldusi ning seespool paiknev kirgas pind tagab võimalikult selge läbipaistvuse.

Plastik klaas

Plastikklaas Plexiglas XT on heade optiliste ja mehaaniliste omadustega materjal, mille peamiseks eeliseks on vastupidavus ja väike erikaal. Piltide raamimisel kasutame 2 mm paksust kirgast või matti plastik klaasi, kuid tellida on võimalik kuni 5 mm paksust materjali. Matistatud plastik klaas tõrjub 99% UV kiirgusest ning läbipaistvusele on antud 30-aastane garantii.